Vůně James Bond 007

Vůně James Bond 007 na facebooku

James Bond 007 Zlatá limitovaná edice

James Bond 007 Zlatá limitovaná edice

Zlatá barva byla vždy synonymem úspěchu a luxusu, což přesně vystihuje velmi zdařilou 1. vůni britského tajného agenta Jamese Bonda 007. Exkluzivní vůně 007 je nezaměnitelně mužná a rafinovaná – ta pravá pro moderního muže. Díky vůni 007 se z každého muže v mžiku stane neodolatelný gentleman!

Design

Design vychází z úspěšné první řady vůní James Bond 007. Připomíná vlajku Anglie, rodnou zemi Bonda. Krabička i flakon jsou ztělesněny v lákavé zlaté barvě, která symbolizuje vzácnost, luxus a úspěch. Textura i známé ikonické prvky jsou opět přítomny (důmyslný systém otevírání, reliéfní logo, textura připomínající vozy Aston Martin).

Složení vůně

HLAVA:
bergamot, kakost, zelené jablko
SRDCE:
kardamom, kapradí, levandule
ZÁKLAD:
cedrové dřevo, pačuli, vetiveria (vousatka)

Vůně James Bond 007 Zlatá limitovaná edice vyzařuje vášeň, tajemství a svádění. Obsahuje přísady, které vyvolají vášnivou mužnost prostřednictvím dřevitých a aromatických přísad. Neomluvně maskulinní kapradí, jehož páteří je bohatá levandule, je doplněno o uklidňující, elegantní a aromatické vyjádření mužného ducha – kardamom, kakost a svěží bergamot, které pomáhají dotvářet vůni. Bondovy rafinované vlastnosti zachycuje vetiveria, haitská přísada, která přináší nespornou mužnost, moc a sílu ve směsi se smyslností. Ostré jablko, typicky britské, známé svou svěží chutí, odráží hladkou stranu Bonda a dodává osvěžující jemnou kvalitu, která dokonale ladí s opojným kapradím.

Sortiment