Vůně James Bond 007

Vůně James Bond 007 na facebooku

James Bond 007

James Bond 007 VIP limitovaná edice

Kdo z vás by nechtěl být alespoň na malý okamžik jako James Bond 007 – odvážný, sebevědomý, sexy, obklopený luxusem a ženami? S vůní James Bond 007 se svému snu můžete přiblížit! První parfém, zasvěcený legendárnímu britskému špionovi, se zrodil u příležitosti 50. výročí Jamese Bonda. Jeho podstatou je klasická a nezaměnitelně maskulinní vůně, se svěžím a sofistikovaným nádechem – ta pravá vůně pro moderního muže, ta pravá vůně pro vás!

Design

Jemně reliéfní logo 007 odráží elegantní a nadčasový design. Důmyslný systém otevírání (šroubovací uzávěr) odkazuje na nejmodernější „vychytávky“ Bonda. Ikonická textura krabičky i flakonu připomíná palubní desku vozů Aston Martin.

Složení vůně

HLAVA:
bergamot, kakost, zelené jablko
SRDCE:
kardamom, kapradí, levandule
ZÁKLAD:
cedrové dřevo, pačuli, vetiveria (vousatka)

Vůně James Bond 007 vyzařuje vášeň, tajemství a svádění. Obsahuje přísady, které vyvolají vášnivou mužnost prostřednictvím dřevitých a aromatických přísad. Neomluvně maskulinní kapradí, jehož páteří je bohatá levandule, je doplněno o uklidňující, elegantní a aromatické vyjádření mužného ducha – kardamom, kakost a svěží bergamot, které pomáhají dotvářet vůni. Bondovy rafinované vlastnosti zachycuje vetiveria, haitská přísada, která přináší nespornou mužnost, moc a sílu ve směsi se smyslností. Ostré jablko, typicky britské, známé svou svěží chutí, odráží hladkou stranu Bonda a dodává osvěžující jemnou kvalitu, která dokonale ladí s opojným kapradím.

Sortiment