Vůně James Bond 007

Vůně James Bond 007 na facebooku

James Bond 007 Ocean Royale

James Bond 007 Ocean Royale

Kolekce vůní James Bond 007 se rozrůstá! Po úspěšném uvedení první vůně James Bond 007 přichází nové pokračování v podobě James Bond 007 Ocean Royale. Tato svěží, dřevitá vůně je inspirována Karibikem, jeho slunnými plážemi a horkým pískem. Odráží v sobě ale také dobrodružnou povahu agenta 007.

Design

Exkluzivní flakon v mořské modré představuje svěží a povzbuzující esenci vůně. Výrazná textura připomíná interiér vozů Aston Martin. Opět nechybí důmyslný systém otevírání (důmyslný šroubovací uzávěr), který je dobře znám z první vůně James Bond 007. Odkazuje na nejmodernější „vychytávky“ Bonda.

Složení vůně

HLAVA:
mořský vánek, limetka, anýz
SRDCE:
teakové dřevo, kosatec, cedrové dřevo
ZÁKLAD:
strom Guaiac, santalové dřevo, jamajská káva

Základ vůně v podobě tónu mořského vánku vás přenese do dalekých destinací v oblasti Karibského moře, vrchní tóny limetky a anýzu vás obklopí osvěžující a energizující esencí. V srdci vůně se nachází přesvědčivé a silné složky v podobě kořenu kosatce, teakového a cedrového dřeva. Základ vás vtáhne do Bondova neomylně maskulinního světa, pomocí intenzivních a odolných dřevin – guajaku a santalu – elegance, která bere Ocean Royale do nových výšin. Luxusní tóny jamajské kávy završují tento pevný a maskulinní základ.

Sortiment